Lavmi for Primalex

Spolupráca značky Primalex s Lavmi vám prináša 4 kolekcie, v ktorých nájdete starostlivo zladené farby s tapetami, vankúšmi, svietidlami a behúňmi na stôl.

Tienidlo Labyrint Lavmi for Primalex

€ 43,60
Rozmer 30 x 25 cm
Materiál textil, plast, drôtená konštrukcia
Farebnosť biela, šedá  
Kód 91124LPk

Vypredané

Mohlo by sa vám páčiť

  • Kábel white
  • Tapeta Labyrint Lavmi for Primalex
  • Vankúš Labyrint Lavmi for Primalex

Závesné tienidlo je určené pre použitie v interieri.
Pri výmene žiarovky použite žiarovku s výkonom max 40W, alebo žiarovku LED.

Nevyžaduje zvláštnu starostlivosť. Otierajte suchou alebo vlhkou utierkou.
Ak je vonkajší kábel svietidla poškodený, musí byť vymenený výrobcom, autorizovaným servisom alebo iným kvalifikovaným odborníkom, aby nedošlo k ohrozeniu zdravia. Ak neviete, na koho sa obrátit, kontaktujte lavmi@lavmi.cz

Predáva sa samostatne. Kábel je možné prikúpiť.
Vyrobené v EU.

 

Tovar označený Skladom expedujeme druhý pracovný deň po obdržaní objednávky/platby. Pokiaľ je pri tovare uvedená dodacia doba, bude vám upresnená e-mailom po obdržaní vašej objednávky. Tovar posielame prostredníctvom zásielkovej spoločnosti. Zásielky sú doručované do dvoch pracovných dní po expedícii. Zásielky sú doručované v čase od 8:00 do 17:00 hodín. Pokiaľ vás dopravca nezastihne, budete kontaktovaní ohľadne času opakovaného doručenia.

Cena dopravy tapiet a doplnkov po celej SR je EUR 8,60
Vzorky tapiet a darčekové šeky zasielame poštou, poštovné je EUR 3

 

 

 

 

Do 30 dní od nákupu môžete tovar vrátiť a my vám vrátime peniaze. Podmienkou je doklad o nákupe a nerozbalený a nepoškodený tovar.

Výnimku tvorí tovar na objednávku, ktorý sa vyrába až po zaplatení. Napríklad Obrazové tapety. Tento tovar sa nedá vrátiť ani vymeniť za iný. Vymenit či vrátiť ho môžete iba v prípadě závady či jeho doručenia po termíne. Ak sa chcete uistiť o farebnosti I kvalite, odporúčame zakúpenie vzorky tapety. Vzorky tapiet

Cz Sk En De