Styling

Kombinovanie, hranie, tvorenie

Kombinovanie, hranie, tvorenie

Som zástankyňou nenútenej kombinatoriky, štýlu, kde veci spolu – akoby ledabolo a celkom nenápadne – ladia. Harmónia vytvorená chaosom. Vlastne som priamo odporcom vyladenosti a dokonalosti, keď sa nesmie pohnúť misou alebo vankúšom, pretože narušíte údajne dokonalú symbiózu predmetov.
Kolekcia Kempink

Kolekcia Kempink

Kempink vám do interiéru vnesie moderný grafický dizajn spolu so sviežosťou letného rána niekde v prírode. Je výnimočný, neopakovateľný, v jednoduchosti krásny. Dajte mu priestor a v každom pohľade na vás bude pôsobiť ako umelecké dielo, ktorým sa však nechce stať. Na počiatku bola spomienka na fototapety so západom slnka, ktoré v 80. rokoch vytvárali romantiku v panelákových bytoch. Silná inšpirácia rezonuje aj v interiérových doplnkoch tejto kolekcie.
Obrazové tapety – kam sa hodia a ako s nimi pracovať?

Obrazové tapety – kam sa hodia a ako s nimi pracovať?

Obraz vytlačený na tapetovom materiáli dokáže priestor úplne zmeniť. Napokon – ako každá tapeta. Kam sa ale naozaj hodí a podľa čoho sa rozhodovať pri jej výbere? Stále platí moja rada, že tapety vyberáme srdcom. Ale je dôležité vziať do úvahy aj ďalšie okolnosti.
Cz Sk En De