Referencie

Šperk medzi butikmi

ALOve

Nová značka od Alo diamonds

ALOve je novo vznikajúci reťazec butikov so šperkami pre mladých. Interiéry obchodov sú zariadené produktmi českých výrobcov a dizajnérov, a aj preto padla voľba na tapety od Lavmi. Vďaka rastlinným motívom, živej zelenej stene a nábytku so zvieracími nôžkami majú obchody jedinečnú rozprávkovú atmosféru. Kochajte sa v OC Nový Smíchov.

Náklady

Tapeta Herbs white
Aplikácia Tapetári

Alo
Alo Alo Alo
Zoom

Trocha môjho úprimného pátosu ...

Martina Zouharová

Vysokoškolská pedagogička

Na začiatku bolo Enter-pin-enter. Vtrhla mi do hlavy, jej dokonalosť zatočila s mojím domnelým konzervatizmom a prinesla so sebou odvahu tvoriť svoj priestor slobodnejšie. Behom chvíle som sa stala tým, kto kúzlu LAVMI naprosto prepadol. Nakukujem skrz online okná a okrem tapiet a doplnkov sa tetelím nad malými radosťami v podobe slovnej hravosti statusov, nenúteného estetična fotografií či ich nápadu a vtipu. Občas kĺžem po slovách LAVMI blogu a vravím si, ako velmi je príjemné, keď sa veci robia dobre. LAVMI svet beriem ako protiklad k chvatu, konzumu a všetkému tomu podobnému smetiu, preto je navýsosť príjemné sa do neho, aj keď len skrz chápadlá internetu, občas schovávať...

Náklady

Tapeta Enter-pin-enter 3 role / € 224.40
Aplikácia Tapetári / € 100

Zoom

Izbička pre 5-ročného Maxa

Kateřina Enders

PR novinárka

Do tapety Lavmi som sa zamilovala okamžite! Hľadala som dlho a starostlivo vyberala, pretože som chcela pre svojho syna Maxa niečo zábavné, ​​veselé, a zároveň štýlové a vkusné. Lavmi splnila všetky moje priania a požiadavky... Maxíkovi sme tapetu nechali nalepiť, keď bol na škôlke v prírode, takže mal prekvapenie, keď prišiel domov. Tie rozžiarené oči a nadšené „juuuuppppííííí“ ma utvrdili v tom, že voľba bola správna!!! Takže všetkým mamičkám a oteckom Lavmi vrelo odporúčam, pretože vaše deti budú nadšené!

Náklady

Obrazová tapeta Race Blue 1.86 x 2.7 m / € 170.90
Aplikácia Tapetári / € 45

Zoom

3x Lavmi v jednom byte

Eva Pechová

Prekladateľka

Dobrodružstvo svojho podnikania prežívam prevažne doma a sama. Keď odtrhnem oči od počítača, alebo na chvíľu prestanem pracovať, chcem mať pocit, že som súčasťou okolia. Že so mnou svet komunikuje. S Lavmi to začalo ako nezáväzný flirt, ale keď som začala naozaj vyberať, bolo jasné, že je z toho pravá láska. A že bielych stien doma veľa nezostane. Vďaka Lavmi je každá izba iný svet, ktorému rozumiem a ktorý rozumie mne.

Náklady

Obrazová tapeta Clocks Beige / 2.79 x 2.79 m / € 260.80
Tapeta System 3 role / € 206.40
Tapeta Marketa 2 role / € 94.40
Aplikácia Tapetári / € 164

Zoom

Ovečky pre Žofku a Julinku

Míša Lingerová

Zlatníčka, podnikateľka

Rozhodli sme sa rekonštruovať byt, a tým aj detskú izbu. Naši architekti nám urobili návrh s tapetami od Lavmi. Boli sme nadšení. Pre dievčatá to bolo prekvapenie a podarilo sa na 100 %. Okolo Lavmi som chodila dlhší čas a ten obchod ma neprestával ohromovať... Všetky tie doplnky k tapetám sú úžasné, a tak sme dokúpili aj luster. Dievčatká hovoria: „Keď nemôžeme zaspať, tak počítame ovečky."

Náklady

Tapeta Marketa violet / € 141.60
Aplikácia Vlastnými silami / € 0

Zoom

V dizajnovej spoločnosti

Tomáš Šmídek

majiteľ

Dynamo je prvá dizajnová reštaurácia v Prahe. Navrhlo ju štúdio Olgoj Chorchoj. Ich riešenie je nadčasové, a preto som ho chcel zachovať. Zároveň som chcel interiér inovovať, bez toho, aby som reštauráciu rekonštruoval. A vďaka Lavmi sa to dokonale podarilo.

Náklady

Obrazová tapeta Clocks / na mieru
Aplikácia Tapetári

Zoom

Sídlo spoločnosti v Brne

Home Credit

Poskytovateľ spotrebiteľského financovania

Pre naše nové kancelárske priestory v centre Brna sme hľadali dekorácie, ktoré oživia celý priestor open-space. Hľadali sme tapety, ktoré navodia pocit domova, útulnosti. Zároveň mali byť dostatočným spôsobom výrazné, aby celý priestor oživili a nepôsobili nudne. Vo všetkých týchto ohľadoch tapety Lavmi splnili naše očakávania. Kladné ohlasy chodia nielen od našich zamestnancov, ktorí s nimi "žijú", ale tiež od návštev.

Náklady

Tapety Enter-pin-enter black, System yellow, Salon, Park red, Glory white, Glory grey, Mlynky

Aplikácia Tapetári

Zoom

Miesto s príjemnou atmosférou

Kateřina Měšťánková

Fotografka a zakladateľka štúdia Probuď labuť

Mám rada krásne veci a cítim sa dobre vo vizuálne príťažlivom, vkusnom prostredí. Hoci bývam v starom panelákovom byte, priala som si z neho vytvoriť miesto s príjemnou atmosférou. Zvolila som štýl 60. rokov (tzv. Brusel), ktorý je pre svoju subtílnosť veľmi vhodný do bytu malých rozmerov. Tapety Lavmi úplne dokonale zapadajú do dizajnu celej izby a podtrhávajú jeho atmosféru. Naozaj každý, kto k nám zavíta, je tapetami okúzlený. Ďakujem takto Lavmi za krásu, ktorú tapety vniesli do môjho bytu, a za radosť, ktorú z nich mám pri každom návrate domov!

Náklady

Tapeta Sky blue 3 role / € 207.90
Aplikácia Vlastnými silami / € 0

Zoom

Rekordérka

Jana Pícková

Majiteľka účtovníckej firmy

Od tapiet Lavmi som úplne závislá. Začala som s jednou a už ich mám 7. :-) Každá izba má svoju tapetu, chodba dokonca dve, pretože som sa nemohla rozhodnúť pre jeden variant. Všetko báječne ladí a návštevy len vykrikujú od úžasu. Za rozumné peniaze som realizovala veľkú zmenu. Vďaka šikovným tapetárom, ktorých mi odporučili v Lavmi, je výsledok viac než 100%.

Náklady

Tapeta Hills Black 4 role / € 275.20
Aplikácia Tapetári / € 173.50

Tapeta Clocks Blue 4 role / € 275.20
Aplikácia Tapetári / € 163.70

Obrazová tapeta Grapes / na mieru 2.2 x 2.5 m / € 117.40 + € 60 za úpravu / € 177.40
Aplikácia Tapetári / € 50

Tapeta Salon 2 role / € 72
Aplikácia Tapetári / € 94

Tapeta Salon 2 role / € 72
Aplikácia Tapetári / € 94

Tapeta Ficus green 3 role / € 206.40
Aplikácia Tapetári / € 95.5

Obrazová tapeta Wald / na mieru 4.25 x 2.7 m / € 359 + € 60 za úpravu / € 419
Aplikácia Tapetári / € 104.40

Budeme veľmi radi, keď nám pošlete
svoje referencie

poslať referenciu

Cz Sk En De