LAVMI znamená láska
 

Vytvárame autorské dizajnové tapety a interiérové ​​doplnky, ktoré spĺňajú vysoké estetické nároky, majú štýl a svojou originalitou súznejú s jedinečnosťou našich zákazníkov. Inšpirujeme k zmene! Pomáhame s výberom a odovzdávame skúsenosti. Sme partnerom na ceste k tvorbe harmonického domova, kancelárie alebo verejného priestoru.

Kreatívne dušou a autorkou dizajnu LAVMI je Babeta Ondrová. Vyštudovala grafický dizajn a typografiu na pražskej UPRUM, držiteľka mnohých ocenení.

LAVMI príbeh

Na začiatku to bola Babeta a Jan. Slovenka Babeta Ondrová, ktorá v Prahe stretla Slováka Jána, ktorý bol Čech a tiež herec, copywriter a kreatívec. Založili spolu malé grafické a reklamné štúdio menom LAVMI, kde pracovali na množstve zaujímavých zákaziek, ale túžba rozhodovať sami za seba a realizovať svoj projekt od A do Z spôsobila, že otočili kormidlom.

„Museli sme sa veľa naučiť o výrobe, o technológiu, o marketingu, o tom ako predávať doma aj v zahraničí. K počiatočnej radosti z tvorby, z budovania značky, zo slobody a z objavovanie sa pridala aj radosť z toho, že túto energiu môžeme odovzdávať ďalej a inšpirovať ľudí k zmene. Radosť, že naše produkty dokážu ľuďom ozdobiť každý deň, skvalitniť prostredie, to vnímame ako naše poslanie.“

Kde je LAVMI dnes

V súčasnosti máme v centre Prahy studio, prevádzkujeme e-shopy lavmi.cz, lavmi.sk a lavmi.com. Naše tapety sa predávajú vo viac ako dvadsiatich krajinách sveta a postupne sa pridávajú aj doplnky.

LAVMI motto

Ozdobiť každý deň / Brighten every day

Napísali o nás


 

 

Babeta Ondrová a Jan Slovák
 

 

 

 

Cz Sk En De