Lavmi znamená miluj ma

Náš príbeh

Vytvárame autorské dizajnové tapety a interiérové ​​doplnky, ktoré spĺňajú vysoké estetické nároky, majú štýl a svojou originalitou súznejú s jedinečnosťou našich zákazníkov. Inšpirujeme k zmene! Pomáhame s výberom a odovzdávame skúsenosti. Sme partnerom na ceste k tvorbe harmonického domova.


Za českou značkou Lavmi stoja pracovní i životní partneri Babeta Ondrová, autorka všetkých dizajnov, ktoré značka ponúka, a Ján Slovák.

Náš tapetový príbeh začal v roku 2009, keď sme mali malé grafické a reklamné štúdio. Pracovali sme na množstve zaujímavých zákaziek, ale túžba rozhodovať sami za seba a realizovať svoj projekt od A do Z spôsobila, že sme otočili kormidlom. Občas sa prihodí, že človeku chýba určitá služba alebo produkt a začne túto dieru na trhu sám vypĺňať. A začne veľké dobrodružstvo. V našom prípade to boli tapety. Chceli sme jednoduché, originálne, grafické a úplne iné, než sa dajú kúpiť v bežných reťazcoch. Také nikde neboli. Pretože grafický dizajn bol naším denným chlebom, vrhli sme sa do toho po hlave. Tak vznikla značka dizajnových tapiet Lavmi. 

Museli sme sa veľa naučiť o výrobe, o technológiu, o marketingu, o tom ako predávať doma aj v zahraničí. K počiatočnej radosti z tvorby, z budovania značky, zo slobody a z objavovanie sa pridala aj radosť z toho, že túto energiu môžeme odovzdávať ďalej a inšpirovať ľudí k zmene. Radosť, že naše produkty dokážu ľuďom ozdobiť každý deň a pomáhať v nachádzaní harmónie. A to vnímame ako naše poslanie. 

Unikátnosť Lavmi pramení z jednoduchého, ale silného grafického dizajnu, ktorý sa snúbi s rafinovanou farebnosťou. Prinášame do vašich domovov štýl, ktorý si však dobre uvedomuje svoju funkciu a nie je samoúčelný.

Kde je Lavmi dnes?

V súčasnosti máme v centre Prahy studio, prevádzkujeme e-shopy lavmi.cz, lavmi.sk a lavmi.com. Naše tapety sa predávajú vo viac ako dvadsiatich krajinách sveta a postupne sa pridávajú aj doplnky. 

Naše motto:

Ozdobiť každý deň / Brighten every day

Misia

Vytvárame autorské dizajnové tapety a doplnky, ktoré majú štýl a prinášajú radosť. Jednoduchosťou, citom pre farebnosť a krásu pomáhame utvárať váš svet. Inšpirujeme k zmene.

Vízia

Lavmi je živým priesečníkom obchodu a umenia. Je značkou, ktorá udáva trendy v oblasti interiérového dizajnu. Lavmi je synonymum pre tapety.

Hodnoty

Do všedných dní prinášame krásu a harmóniu.
 

 

 

Cz Sk En De