Kolekcia My Land

Krajina je mojou současťou. Súčasťou mojej krajiny je i mesto, písmo, poriadok a sen. Sen o jednoduchosti a usporiadanosti. Sen o úplnku nad Modrou. Sen, ktorý píšem farbami k sebe domov. Na Slovensko.

Pozdravujem z mesta.
Babeta

celá kolekcia My Land

Na mieru

Pokiaľ vám daný rozmer tapety nevyhovuje, upravíme vám ho presne na mieru vašej steny. Úprava stojí  76  EUR + spotrebovaný materiál. Spotrebovaný materiál sa nerovná rozmeru samotného motívu, ale vychádza zo šírky role.

Obrazová tapeta Room

€ 118,04
Materiál vlies (non-woven)
 
Kód 151601

Dodanie do 3 týždňov

Mohlo by sa vám páčiť

  • Plagát Room
  • Tapeta Lentils red

Obrazová tapeta sa dodáva v rolke, šírka panelov je 50 cm.

Materiál
Tapety značky Lavmi sú tlačené na vlies (non-woven), ktorý predstavuje poslednú generáciu tapetových materiálov. Verne reprodukuje tvorivý zámer, je poddajný, ultra pevný a zároveň priedušný. Neobsahuje PVC ani ťažké kovy. Spolu s vodou riediteľnými a svetlostálymi farbami, ktoré neobsahujú chemické rozpúšťadlá, spĺňajú tapety značky Lavmi najnovšie požiadavky na kvalitu zdravého bývania. Tlačené v EU.

Dôležité
Motív je rozdelený do viacerých panelov (pruhov), sú v úlohe navinutých na sebe. Na hornom okraji každého panelu je vytlačené číslo. Panely sa musia lepiť podľa čísiel zľava doprava. Ak nebude celá šírka alebo výška motívu využitá, je potrebné sa rozhodnúť, ktoré časti budú využité a ktorým panelom začnete. Složte celý motív najprv na zemi.
Pred tapetovaním skontrolujte, či máte všetky panely a skontrolujte, či tapeta alebo stena nemá vady. Na reklamácie, ktoré budú už po vytapetovaní, nebude braný zreteľ.

Tapeta sa jednoducho lepí a ľahko odstraňuje. Lepidlo aplikujte na stenu, tapetové pruhy prikladajte na zraz (neprekrývajú sa). Pred tapetovaním si narežte jednotlivé pruhy tapiet určené na danú stenu a skontrolujte. Riaďte sa návodom priloženým k tapete. Nalepená tapeta nesmie schnúť príliš rýchlo, preto v miestnosti príliš nekúrte a zabráňte prievanu. Tapetu je možné opatrne čistiť špongiou navlhčenou vo vode. Nepoužívajte chemické rozpúšťadlá.
Ako tapetovať?

 

 

Tovar označený Skladom expedujeme druhý pracovný deň po obdržaní objednávky/platby. Pokiaľ je pri tovare uvedená dodacia doba, bude vám upresnená e-mailom po obdržaní vašej objednávky. Tovar posielame prostredníctvom zásielkovej spoločnosti GLS. Zásielky sú doručované do dvoch pracovných dní po expedícii. Zásielky sú doručované v čase od 8:00 do 17:00 hodín. Pokiaľ vás dopravca nezastihne, budete kontaktovaní ohľadne času opakovaného doručenia.

Cena dopravy tapiet a doplnkov po celej SR je EUR 8.60.
Vzorky tapiet a darčekové šeky zasielame poštou, poštovné je EUR 3.
Osobný odber je možný u nás vo štúdiu Po - Št medzi 10 - 17 hod.
 

 

 

 

Do 30 dní od nákupu môžete tovar vrátiť a my vám vrátime peniaze. Podmienkou je doklad o nákupe a nerozbalený a nepoškodený tovar.

Výnimku tvorí tovar na objednávku, ktorý sa vyrába až po zaplatení. Napríklad Obrazové tapety a tapety na dodanie. Tento tovar sa nedá vrátiť ani vymeniť za iný. Vymenit či vrátiť ho môžete iba v prípadě závady či jeho doručenia po termíne. Ak sa chcete uistiť o farebnosti I kvalite, odporúčame zakúpenie vzorky tapety. Vzorky tapiet

Cz Sk En De