Melancholic
Melanchólia ako krása pomalosti. More v nás.
Snívanie, ktoré so všetkým pozitívnym aj negatívnym
potrebujeme ako soľ. Melancholický interiér je
kľudné miesto - oáza pre rozjímanie i odpočinok.
Vytvorte si ho.

 

Tapeta Follow pearl beige

Základ interiéru tvorí tapeta Follow pearl beige. Väčší vzor spravidla volíme tam, kde vynikne. To znamená na stene, od ktorej máme dostatočný odstup a zároveň by stena mala byť dosť veľká na to, aby vynikol samotný dekor. Tmavšia farba sa postará o celkové zútulnenie priestoru. Takže sa skvele hodí do priestorov, kde je dostatok svetla, alebo naopak do spálne, kde príliš svetla nechceme. Ako doplnkovú farbu na stenu si môžeme zvoliť ktorúkoľvek z odporúčanej palety. Dokonalý celok vytvorí premyslený výber doplnkov. Tu hrá dôležitú úlohu tmavomodrá farba a jemná púdrová šedoružová. Podporuje eleganciu a noblesu.
 


Světlejší Follow pearl grey

Tu vidíme, čo urobí farba v interiéri. Oproti prvej tmavšej verzii, je táto ľahšia a hravejšia. Stratila sa nám vážnosť, ale nie rafinovanosť. Vankúše sú vybrané tak, aby boli s tapetou vo väčšom kontraste. Interiér obzvlášť oživuje žltá farba na vankúši. Okrem textilu si môžeme vyšperkovať protiľahlú stenu grafikou, neba obrazom. Pozor však na farebnosť. Volíme radšej jednofarebné obrazy a spravidla neumiestňujeme na tapetu s veľkým vzorom, tĺklo by sa to.

 

 

 

 

 


Denní snění

Naša melancholická nálada sa nevyhýba ani dňom. Jemnosť žltej v miestnosti prináša ľahučký optimizmus, ale v žiadnom prípade nenarušuje eleganciu, ktorú chceme dosiahnuť. Či už zvolíte tapetu Anyway, neba Atoms neurobíte chybu. Tieto drobné vzory nekričia, ich skrytý pôvab už po chvíli objaví každý hosť. Je to rafinované. Výhodou malých vzorov tiež je, že sa hodí aj do veľkých miestností, tak aj do malých izieb. Na tapety s drobným vzorom môžete zavesiť aj jednoduchý obraz. Šedá sa s žltou sa výborne dopĺňajú, takže ak zvolíte žltú tapetu, na stenu použite šedú farbu. Bude to vyzerať vždy lepšie a viac ucelene, než keď stenu necháte bielu.
 

 Farby na stenu a drevo

 


viac informácií


Vliesové tapety

 


Follow pearl beige
€ 99.60


Follow pearl grey
€ 99.60


Anyway grey

€ 51.40


Anyway yellow

€ 51.40


Atoms yellow

€ 59.84


Vankúše a deky

 


Dual yellow

€ 21


Dual blue

€ 21


Whole

€ 21


Vibes grey

€ 21


Half blue

€ 21


Peace blue

€ 52.80

 


Peace rice

€ 52.80

 


Anyway platinum

€ 21

 


Deka Calm
€ 145.20


Hodiny

 

Cz Sk En De