Nástenné hodiny

Nástenné hodiny s potlačou. Obrázok deti motivuje k poznávaniu čísel a času.

Kolekcia Tom

Tom je chlapec – bádateľ a zvedavec. Zaujíma ho všetko, ale hlavne vesmír plný rakiet a neobjavených objavov. Jasné, že chce v lete na mesiac, aspoň na mesiac . Keď má inú náladu ako bádateľskú, chce byť zase komediantom, páči sa mu, keď ľudí rozosmieva. Tiež miluje tenis, to nesmieme zabudnúť, a futbal.

celá kolekcia Tom

Hodiny Tom Rockets

€ 38,40
Priemer 29 cm
Materiál PVC
Kód 91019

Skladom

Mohlo by sa vám páčiť

  • Tapeta Glyphs blue
  • Tapeta Tom pastel blue
  • Vankúš Tom Rockets

Nevyžaduje zvláštnu starostlivosť. Utierajte prachovkou. Chod zaisťuje 1,5 V batérie veľkosti AA. Ručne vytlačené sieťotlačou. Vyrobené v ČR .

Tovar označený Skladom expedujeme druhý pracovný deň po obdržaní objednávky/platby. Pokiaľ je pri tovare uvedená dodacia doba, bude vám upresnená e-mailom po obdržaní vašej objednávky. Tovar posielame prostredníctvom zásielkovej spoločnosti GLS. Zásielky sú doručované do dvoch pracovných dní po expedícii. Zásielky sú doručované v čase od 8:00 do 17:00 hodín. Pokiaľ vás dopravca nezastihne, budete kontaktovaní ohľadne času opakovaného doručenia.

Cena dopravy tapiet a doplnkov po celej SR je EUR 8.60.
Vzorky tapiet a darčekové šeky zasielame poštou, poštovné je EUR 3.
Osobný odber je možný u nás vo štúdiu Po - Št medzi 10 - 17 hod.
 

 

 

 

Do 30 dní od nákupu môžete tovar vrátiť a my vám vrátime peniaze. Podmienkou je doklad o nákupe a nerozbalený a nepoškodený tovar.

Výnimku tvorí tovar na objednávku, ktorý sa vyrába až po zaplatení. Napríklad Obrazové tapety a tapety na dodanie. Tento tovar sa nedá vrátiť ani vymeniť za iný. Vymenit či vrátiť ho môžete iba v prípadě závady či jeho doručenia po termíne. Ak sa chcete uistiť o farebnosti I kvalite, odporúčame zakúpenie vzorky tapety. Vzorky tapiet

Cz Sk En De