Kolekcia Nest

Hniezdo - najviac drahé miesto. Hýčkame ho, krášlime, ustielame aby bolo mäkučké a teplé. Pre nás aj pre našich blízkych. Tak samozrejmé.  

celá kolekcia Nest

Ručná potlač

Hodiny sú výnimočné nielen dizajnom, ale aj spracovaním. Nesú v sebe kúzlo ručnej práce. Použitá je sieťotlač, klasická technika, ktorá pre svoje dokonalé krytie vždy bola a vždy bude obľúbenou tlačou umelcov.

Hodiny Haze

€ 67,20

Novinka

Rozmer 40 cm
Materiál MDF doska
Kód 91417k

Skladom

Mohlo by sa vám páčiť

  • Hodiny Flash
  • Obrazová tapeta Fog brown-blue
  • Vankúš Dual blue

Nepotrebujú zvláštnu strarostlivosť. Otierajte prahovkou.péči. Otírejte prachovkou. Chod zaisťuje 1,5V batéria AA. Ručne potlačené sieťotlačou. Vyrobené v ČR.

Tovar označený Skladom expedujeme druhý pracovný deň po obdržaní objednávky/platby. Pokiaľ je pri tovare uvedená dodacia doba, bude vám upresnená e-mailom po obdržaní vašej objednávky. Tovar posielame prostredníctvom zásielkovej spoločnosti GLS. Zásielky sú doručované do dvoch pracovných dní po expedícii. Zásielky sú doručované v čase od 8:00 do 17:00 hodín. Pokiaľ vás dopravca nezastihne, budete kontaktovaní ohľadne času opakovaného doručenia.

Cena dopravy tapiet a doplnkov po celej SR je EUR 8.60.
Vzorky tapiet a darčekové šeky zasielame poštou, poštovné je EUR 3.
Osobný odber je možný u nás vo štúdiu Po - Št medzi 10 - 17 hod.
 

 

 

 

Do 30 dní od nákupu môžete tovar vrátiť a my vám vrátime peniaze. Podmienkou je doklad o nákupe a nerozbalený a nepoškodený tovar.

Výnimku tvorí tovar na objednávku, ktorý sa vyrába až po zaplatení. Napríklad Obrazové tapety. Tento tovar sa nedá vrátiť ani vymeniť za iný. Vymenit či vrátiť ho môžete iba v prípadě závady či jeho doručenia po termíne. Ak sa chcete uistiť o farebnosti I kvalite, odporúčame zakúpenie vzorky tapety. Vzorky tapiet

Cz Sk En De