Lavmi for Primalex

Spolupráca značky Primalex s Lavmi vám prináša 4 kolekcie, v ktorých nájdete starostlivo zladené farby s tapetami, vankúšmi, svietidlami a behúňmi na stôl.

Behúň Elements Lavmi for Primalex

€ 24,17
Rozmer 145 x 40 cm
Materiál 100% bavlna
Farebnosť modrá, béžová, okrová
Kód 92516

Skladom

Mohlo by sa vám páčiť

  • Obliečka na vankúš Elements
  • Podnos Bits
  • Tapeta Elements Lavmi for Primalex

Prať v práčke na 40°, nebieliť. Nečistiť chemicky. Žehliť na max. Vyrobené v ČR.
Jednotlivé kusy môžu mať nepatrnú farebnú odchýlku, spôsobenú technológiou tlače .

Tovar označený Skladom expedujeme druhý pracovný deň po obdržaní objednávky/platby. Pokiaľ je pri tovare uvedená dodacia doba, bude vám upresnená e-mailom po obdržaní vašej objednávky. Tovar posielame prostredníctvom zásielkovej spoločnosti GLS. Zásielky sú doručované do dvoch pracovných dní po expedícii. Zásielky sú doručované v čase od 8:00 do 17:00 hodín. Pokiaľ vás dopravca nezastihne, budete kontaktovaní ohľadne času opakovaného doručenia.

Cena dopravy tapiet a doplnkov po celej SR je EUR 8.60.
Vzorky tapiet a darčekové šeky zasielame poštou, poštovné je EUR 3.
Osobný odber je možný u nás vo štúdiu Po - Št medzi 10 - 17 hod.
 

 

 

 

Do 30 dní od nákupu môžete tovar vrátiť a my vám vrátime peniaze. Podmienkou je doklad o nákupe a nerozbalený a nepoškodený tovar.

Výnimku tvorí tovar na objednávku, ktorý sa vyrába až po zaplatení. Napríklad Obrazové tapety a tapety na dodanie. Tento tovar sa nedá vrátiť ani vymeniť za iný. Vymenit či vrátiť ho môžete iba v prípadě závady či jeho doručenia po termíne. Ak sa chcete uistiť o farebnosti I kvalite, odporúčame zakúpenie vzorky tapety. Vzorky tapiet

Cz Sk En De