Samolepky

Jednoduchá a obľúbená dekorácia, ktorá bleskovo zútulní detskú izbičku.
 

Miau pink / samolepky

€ 23,20 € 10,40
Rozmer arch 65 x 85 cm
Kód 90905

Vypredané

Mohlo by sa vám páčiť

  • Tom pastel blue tapeta

Samolepky sú vhodné do interiéru, na lepenie na hladký, prachu, nečistôt a mastnoty zbavený povrch. Na lepenie nepotrebujete žiadne nástroje ani lepidlo. Sú 100% šetrné k lepenému podkladu!

Tovar označený Skladom expedujeme druhý pracovný deň po obdržaní objednávky/platby. Pokiaľ je pri tovare uvedená dodacia doba, bude vám upresnená e-mailom po obdržaní vašej objednávky. Tovar posielame prostredníctvom zásielkovej spoločnosti. Zásielky sú doručované do dvoch pracovných dní po expedícii. Zásielky sú doručované v čase od 8:00 do 17:00 hodín. Pokiaľ vás dopravca nezastihne, budete kontaktovaní ohľadne času opakovaného doručenia.

Cena dopravy tapiet a doplnkov po celej SR je EUR 8,60
Vzorky tapiet a darčekové šeky zasielame poštou, poštovné je EUR 3

 

 

 

 

Do 30 dní od nákupu môžete tovar vrátiť a my vám vrátime peniaze. Podmienkou je doklad o nákupe a nerozbalený a nepoškodený tovar.

Výnimku tvorí tovar na objednávku, ktorý sa vyrába až po zaplatení. Napríklad Obrazové tapety. Tento tovar sa nedá vrátiť ani vymeniť za iný. Vymenit či vrátiť ho môžete iba v prípadě závady či jeho doručenia po termíne. Ak sa chcete uistiť o farebnosti I kvalite, odporúčame zakúpenie vzorky tapety. Vzorky tapiet

Cz Sk En De