Balance
Rovnováha je stav systému, kedy je pôsobenie

všetkými smermi vzájomne vyrovnané. Presne taký

si prajeme byť aj my. A presne taký interiér si
môžete vytvoriť pomocou tvarov, farieb a vzorov.

Návod máte pred sebou.

 

Oat yellow

Ak chceme dosiahnuť rovnováhu, je potrebné využívať kontrastov a to ako vo farbách, tak vo vzoroch.

Základ žltého interiéru tvorí tapeta Follow yellow. Väčší vzor spravidla volíme tam, kde dobre vynikne. To znamená na stene, od ktorej máme dostatočný odstup a zároveň by stena mala byť dosť veľká na to, aby vynikol samotný dekor. Žltá Oat yellow farba je zmiešaná s šedou a pôsobí preto veľmi elegantne. Aby sme dosiahli rovnováhu, zvolili sme vo výbere doplnkov ako farebný protipól studené - modré a šedé tóny. Ako doplnkovú farbu na stenu si môžeme zvoliť ktorúkoľvek z odporúčanej palety. U tapety a farby na stenu avšak nie je veľký kontrast žiadúci, ale jasný farebný rozdiel sa musí zachovať.


 

 

 Gap grey

Šedú tapetu Gap grey môžeme použiť prakticky kamkoľvek. Hodí sa ako do obývacej izby, tak do chodby, či do spálne. Nežná štruktúrka grafiky vyzerá pekne zblízka aj z odstupu. Korálovo ružová farba Pearl pink a žltá Oat yellow na vankúšoch výborne doplní studenou šedú na tapete a interiér rozohreje.

 

 

 

 


 

 

 Atoms yellow

Pre tapetu Atoms platí to isté ako pre Gap grey. Hodí sa skrátka všade, dokonca aj do detskej izby. Nežné bodky miestnosť rozveselia. Výhodou drobných vzorov je okrem iného to, že na ne môžete zavesiť aj jednoduchý obraz. Šedá so žltou sa výborne dopĺňajú, takže ak zvolíte túto tapetu, na stenu použite šedú farbu, alebo inú z našej odporúčanej palety farieb. Bude to vyzerať vždy lepšie a viac dokončene či celistvo, než keď stenu necháte bielu. Doplnky môžeme zvoliť ako do studena, tak do tepla, záleží kam smeruje náš zámer.

 

 

 

 Farby na stenu a drevo

 


viac informácií


Vliesové tapety

 


Gap white
€ 99.60


Gap grey
€ 99.60


Follow yellow
€ 99.60


Atoms yellow

€ 59.84


Vankúše a hodiny

 


Dual yellow

€ 16.80


Dual pearl

€ 16.80


Stars grey

€ 16.80


Sea

€ 23.60


Folk

€ 39.60


Peace rice

€ 52.80

 


Peace blue

€ 52.80


Deky

 


Calm

€ 145.20
 


Cross

€ 119.20

Cz Sk En De