Kolekcia Kempink

Kempink vám do interiéru vnesie moderný grafický design spolu so sviežosťou letného rána niekde v prírode. Je výnimočný, neopakovateľný, v jednoduchosti krásny. Dajte mu priestor a v každom pohľade na vás bude pôsobiť ako umelecké dielo, ktorým sa však nechce stať. Na počiatku bola spomienka na fototapety so západom slnka, ktoré v 80. rokoch vytvárali romantiku v panelákových bytoch. Silná inšpirácia rezonuje aj v interiérových doplnkoch tejto kolekcie.

celá kolekcia Kempink

Kempink grey vankúš

€ 31,60
Rozmer 45 x 45 cm
Materiál 100% bavlna
Kód 91340k

Posledný 1ks

Mohlo by sa vám páčiť

  • Camp pink obrazová tapeta
  • Flash hodiny
  • Newspaper vankúš

Prať v práčke na 40°, nebieliť. Nečistiť chemicky. Žehliť na max. Vyrobené v ČR. Jednotlivé kusy môžu mať farebnú odchýlku , spôsobenú technológiou tlače. Vankúš ponúkame vrátane výplne alebo ako samostatný povlak. Výplň je z dutého vlákna.

Tovar označený Skladom expedujeme druhý pracovný deň po obdržaní objednávky/platby. Pokiaľ je pri tovare uvedená dodacia doba, bude vám upresnená e-mailom po obdržaní vašej objednávky. Tovar posielame prostredníctvom zásielkovej spoločnosti. Zásielky sú doručované do dvoch pracovných dní po expedícii. Zásielky sú doručované v čase od 8:00 do 17:00 hodín. Pokiaľ vás dopravca nezastihne, budete kontaktovaní ohľadne času opakovaného doručenia.

Cena dopravy tapiet a doplnkov po celej SR je EUR 8,60
Vzorky tapiet a darčekové šeky zasielame poštou, poštovné je EUR 3

 

 

 

 

Do 30 dní od nákupu môžete tovar vrátiť a my vám vrátime peniaze. Podmienkou je doklad o nákupe a nerozbalený a nepoškodený tovar.

Výnimku tvorí tovar na objednávku, ktorý sa vyrába až po zaplatení. Napríklad Obrazové tapety. Tento tovar sa nedá vrátiť ani vymeniť za iný. Vymenit či vrátiť ho môžete iba v prípadě závady či jeho doručenia po termíne. Ak sa chcete uistiť o farebnosti I kvalite, odporúčame zakúpenie vzorky tapety. Vzorky tapiet

Cz Sk En De