Kolekcia Field

Tieto motívy sú iné, než ste v Lavmi zvyknutí. Sú kreslené rukou, nedokonalé. A práve tým sú také príťažlivé. Pôsobia veľmi otvorene, moderne, až ľahko škandinávsky. Vyznejú krásne vo svetlých bielych priestoroch, kde sa môžu naplno prejaviť. Či už zvolíte prestieranie, vankúš, tapetu, alebo všetko skombinujete, bude vás pohľad na to pučanie tešiť. A o to ide, mať život krajší, nie?

Herbs naperón

€ 28,80 € 21,60
Rozmer 170 x 45 cm
Materiál 100% bavlna
Kód 92509

Vypredané

Mohlo by sa vám páčiť

  • Herbs big red obrazová tapeta
  • Herbs red vankúš
  • Sticks red naperón

Prať v práčke na 40°, nebieliť. Nečistiť chemicky. Žehliť na max. Vyrobené v ČR.
Jednotlivé kusy môžu mať nepatrnú farebnú odchýlku, spôsobenú technológiou tlače .

Tovar označený Skladom expedujeme druhý pracovný deň po obdržaní objednávky/platby. Pokiaľ je pri tovare uvedená dodacia doba, bude vám upresnená e-mailom po obdržaní vašej objednávky. Tovar posielame prostredníctvom zásielkovej spoločnosti. Zásielky sú doručované do dvoch pracovných dní po expedícii. Zásielky sú doručované v čase od 8:00 do 17:00 hodín. Pokiaľ vás dopravca nezastihne, budete kontaktovaní ohľadne času opakovaného doručenia.

Cena dopravy tapiet a doplnkov po celej SR je EUR 6
Vzorky tapiet a darčekové šeky zasielame poštou, poštovné je EUR 3

 

 

 

 

Do 30 dní od nákupu môžete tovar vrátiť a my vám vrátime peniaze. Podmienkou je doklad o nákupe a nerozbalený a nepoškodený tovar.

Výnimku tvorí tovar na objednávku, ktorý sa vyrába až po zaplatení. Napríklad Obrazové tapety. Tento tovar sa nedá vrátiť ani vymeniť za iný. Vymenit či vrátiť ho môžete iba v prípadě závady či jeho doručenia po termíne. Ak sa chcete uistiť o farebnosti I kvalite, odporúčame zakúpenie vzorky tapety. Vzorky tapiet

Cz Sk En De