Nástenné hodiny

Nástenné hodiny s potlačou. Obrázok deti motivuje k poznávaniu čísel a času.

Kolekcia Frida

Kolekcia Frida je pre moderné dievčatká, ktoré samozrejme chcú byť vílami, ale poznajú mieru ružovej. Neponúkame tapety, ale bordúry, ktoré majú iné výhody. Bordúru môžete nalepiť okolo postieľky, za stôl či okolo celej izby. Vytvoríte tak úplne originálne a útulné miesto pre vašu malú vílu. V tejto sérii máte naozaj na výber: svietidlá, hodiny, vankúšiky... Izbička bude ako z cukru, ale rozhodne nebude sladká.

celá kolekcia Frida

Frida Rosa hodiny

€ 33,20 € 18,40
Priemer 29 cm
Materiál PVC
Kód 91012

Vypredané

Mohlo by sa vám páčiť

  • Frida Collette povliečka na vankúš

Nevyžaduje zvláštnu starostlivosť. Utierajte prachovkou. Chod zaisťuje 1,5 V batérie veľkosti AA. Ručne vytlačené sieťotlačou. Vyrobené v ČR .

 

Tovar označený Skladom expedujeme druhý pracovný deň po obdržaní objednávky/platby. Pokiaľ je pri tovare uvedená dodacia doba, bude vám upresnená e-mailom po obdržaní vašej objednávky. Tovar posielame prostredníctvom zásielkovej spoločnosti. Zásielky sú doručované do dvoch pracovných dní po expedícii. Zásielky sú doručované v čase od 8:00 do 17:00 hodín. Pokiaľ vás dopravca nezastihne, budete kontaktovaní ohľadne času opakovaného doručenia.

Cena dopravy tapiet a doplnkov po celej SR je EUR 8,60
Vzorky tapiet a darčekové šeky zasielame poštou, poštovné je EUR 3

 

 

 

 

Do 30 dní od nákupu môžete tovar vrátiť a my vám vrátime peniaze. Podmienkou je doklad o nákupe a nerozbalený a nepoškodený tovar.

Výnimku tvorí tovar na objednávku, ktorý sa vyrába až po zaplatení. Napríklad Obrazové tapety. Tento tovar sa nedá vrátiť ani vymeniť za iný. Vymenit či vrátiť ho môžete iba v prípadě závady či jeho doručenia po termíne. Ak sa chcete uistiť o farebnosti I kvalite, odporúčame zakúpenie vzorky tapety. Vzorky tapiet

Cz Sk En De