Kolekcia Field

Tieto motívy sú iné, než ste v Lavmi zvyknutí. Sú kreslené rukou, nedokonalé. A práve tým sú také príťažlivé. Pôsobia veľmi otvorene, moderne, až ľahko škandinávsky. Vyznejú krásne vo svetlých bielych priestoroch, kde sa môžu naplno prejaviť. Či už zvolíte prestieranie, vankúš, tapetu, alebo všetko skombinujete, bude vás pohľad na to pučanie tešiť. A o to ide, mať život krajší, nie?

Na mieru

Pokiaľ vám daný rozmer tapety nevyhovuje, upravíme vám ho presne na mieru vašej steny. Úprava stojí  76  EUR + spotrebovaný materiál. Spotrebovaný materiál sa nerovná rozmeru samotného motívu, ale vychádza zo šírky role.

Field black obrazová tapeta

€ 228,80 € 183,04
Rozmer / 2.325 m x 2.70 m
Materiál / vlies (non-woven)
Farebnosť / čierna biela  
Kód 126373M

Dodanie do 14 pracovných dní

Mohlo by sa vám páčiť

  • Field vankúš

Materiál
Tapety značky Lavmi sú tlačené na vlies (non-woven), ktorý predstavuje poslednú generáciu tapetových materiálov. Verne reprodukuje tvorivý zámer, je poddajný, ultra pevný a zároveň priedušný. Neobsahuje PVC ani ťažké kovy. Spolu s vodou riediteľnými a svetlostálymi farbami, ktoré neobsahujú chemické rozpúšťadlá, spĺňajú tapety značky Lavmi najnovšie požiadavky na kvalitu zdravého bývania. Tlačené v EU.

Dôležité
Tapeta sa jednoducho lepí a ľahko odstraňuje. Lepidlo aplikujte na stenu, tapetové pruhy prikladajte na zraz (neprekrývajú sa). Pred tapetovaním si narežte jednotlivé pruhy tapiet určené na danú stenu a skontrolujte. Nalepená tapeta nesmie schnúť príliš rýchlo, preto v miestnosti príliš nekúrte a zabráňte prievanu. Tapetu je možné opatrne čistiť špongiou navlhčenou vo vode. Nepoužívajte chemické rozpúšťadlá.

 

 

Tovar označený Skladom expedujeme druhý pracovný deň po obdržaní objednávky/platby. Pokiaľ je pri tovare uvedená dodacia doba, bude vám upresnená e-mailom po obdržaní vašej objednávky. Tovar posielame prostredníctvom zásielkovej spoločnosti. Zásielky sú doručované do dvoch pracovných dní po expedícii. Zásielky sú doručované v čase od 8:00 do 17:00 hodín. Pokiaľ vás dopravca nezastihne, budete kontaktovaní ohľadne času opakovaného doručenia.

Cena dopravy tapiet a doplnkov po celej SR je EUR 8,60
Vzorky tapiet a darčekové šeky zasielame poštou, poštovné je EUR 3

 

 

 

 

Do 30 dní od nákupu môžete tovar vrátiť a my vám vrátime peniaze. Podmienkou je doklad o nákupe a nerozbalený a nepoškodený tovar.

Výnimku tvorí tovar na objednávku, ktorý sa vyrába až po zaplatení. Napríklad Obrazové tapety. Tento tovar sa nedá vrátiť ani vymeniť za iný. Vymenit či vrátiť ho môžete iba v prípadě závady či jeho doručenia po termíne. Ak sa chcete uistiť o farebnosti I kvalite, odporúčame zakúpenie vzorky tapety. Vzorky tapiet

Cz Sk En De