Styling

Kombinovanie, hranie, tvorenie

Kombinovanie, hranie, tvorenie

Som zástankyňou nenútenej kombinatoriky, štýlu, kde veci spolu – akoby ledabolo a celkom nenápadne – ladia. Harmónia vytvorená chaosom. Vlastne som priamo odporcom vyladenosti a dokonalosti, keď sa nesmie pohnúť misou alebo vankúšom, pretože narušíte údajne dokonalú symbiózu predmetov. 

Byt má slúžiť na bývanie, čo zahŕňa aj prirodzený neporiadok. Nemali by sme sa stať otrokmi krásnych predmetov, pretože to stráca zmysel. Vnímam to aj s obliekaním: keď vidím niekoho, kto venoval svojmu outfitu príliš času a myšlienok, stráca u mňa body. Keď sa vytratí ľahkosť a zostáva prílišná snaha o dokonalosť, nie je to ono. 

Na druhej strane milujeme krásne veci, výhľady, šaty, kabáty, vzory, lampičky, vankúše... takže? Takže: potrebujeme vytvoriť dojem nedbalosti úplne plánovite! V Lavmi pestujeme trend kombinatoriky a zákazníkom radi hovoríme, že u nás sa všetko hodí ku všetkému. Ale niečo sa k sebe predsa len hodí o niečo viac. Farby a vzory ponúkajú veľké množstvo variácií a vy si môžete vytvoriť vašu vlastnú, originálnu kombináciu a ešte sa pri tom baviť. Nebojte sa toho - výsledok bude vždy na jednotku.

 

Pre inšpiráciu názorné ukážky kombinácií:

Nežné pastely. Ružová, svetlomodrá

 

Nebo plné hviezd a farba škorice

  

Zelená, ružová a žltá, súčasné retro

 

Ďalšou pomôckou vám môžu byť aj"serie"

Série sú ideálnym prostriedkom, ako docieliť, aby interiér pôsobil ako premyslený celok a to aj v prípade, že vám bývanie nezariaďujete interiérový štylista. Práve v tom je ten trik! Doplňte si tapety vankúšiky, hodinami, či prestieraním. Hlavne pri zariaďovaní detskej izby budete zo sérií nadšení.
 

Rukou kreslené motívy série Field, červená, čierna a farba olív

 

Teplošedé tóny v kombinácii s parížskou modrou pre melancholické typy

 


Kombinácia ružovej a svetlošedej, nežná hmla

 

Žltá kari s ružovou a odtiene šedej s výraznou geometriou

 

  

Ďalšie články
Kolekcia Kempink

Kolekcia Kempink

Kempink vám do interiéru vnesie moderný grafický dizajn spolu so sviežosťou letného rána niekde v prírode. Je výnimočný, neopakovateľný, v ...
Obrazové tapety – kam sa hodia a ako s nimi pracovať?

Obrazové tapety – kam sa hodia a ako s nimi pracovať?

Obraz vytlačený na tapetovom materiáli dokáže priestor úplne zmeniť. Napokon – ako každá tapeta. Kam sa ale naozaj hodí a podľa čoho sa rozhodovať pri ...
Cz Sk En De