Kolekcia Kiss for Kids

Kolekcia nielen pre bábätká, ale aj pre chlapcov a dievčatá v predškolskom a školskom veku. Jednotlivé tapety prinášajú netradičné designy – ušľachtilé ilustrácie majúce za cieľ viesť deti k tvorivosti a nekomerčnej estetike. Kolekcia okúzli aj srdcia rodičov, ktorí si cenia originálnu kreativitu.

Kolekcia Ahoy

Kolekcia na námornícku tému pre deti, a teda hravá. V ponuke sú tri vzory tapiet, ktoré môžete ladiť aj v jednej izbe dohromady. Vďaka svojej jednoduchosti sa pekne dopĺňajú. Nemusíte sa báť, že by toho snáď bolo príliš. Je tu priestor to aj trošku prehnať. Je pekné, keď sa motív objaví ešte niekde inde, preto sme vytvorili lustríky a hodiny. Ahoy je ako pre dievčatá, tak aj pre chlapcov.

Divis vzorka tapety 1 m

€ 8,80
Rozmer 0.53 x 1 m
Materiál vlies (non-woven)
Farebnosť oranžovočervená
Kód V123301L

Mohlo by sa vám páčiť

  • Divis tapeta
  • Drevená lišta
  • Klipsa na plagát

Tapety nevyžadujú zvláštnu starostlivosť. V prípade potreby otrite navlhčenou handričkou

Materiál
Tapety značky Lavmi sú tlačené na vlies (non-woven), ktorý predstavuje poslednú generáciu tapetových materiálov. Verne reprodukuje tvorivý zámer, je poddajný, ultra pevný a zároveň priedušný. Neobsahuje PVC ani ťažké kovy. Spolu s vodou riediteľnými a svetlostálymi farbami, ktoré neobsahujú chemické rozpúšťadlá, spĺňajú tapety značky Lavmi najnovšie požiadavky na kvalitu zdravého bývania. Tlačené v Nemecku.

Dôležité
Tapeta sa jednoducho lepí a ľahko odstraňuje. Lepidlo aplikujte na stenu, tapetové pruhy prikladajte na zraz (neprekrývajú sa). Pred tapetovaním si narežte jednotlivé pruhy tapiet určené na danú stenu a skontrolujte. Nalepená tapeta nesmie schnúť príliš rýchlo, preto v miestnosti príliš nekúrte a zabráňte prievanu. Tapetu je možné opatrne čistiť vlhkou špongiou namočenou vo vode. Nepoužívajte chemické rozpúšťadlá. Ako tapetovať?

 

Tovar označený Skladom expedujeme druhý pracovný deň po obdržaní objednávky/platby. Pokiaľ je pri tovare uvedená dodacia doba, bude vám upresnená e-mailom po obdržaní vašej objednávky. Tovar posielame prostredníctvom zásielkovej spoločnosti. Zásielky sú doručované do dvoch pracovných dní po expedícii. Zásielky sú doručované v čase od 8:00 do 17:00 hodín. Pokiaľ vás dopravca nezastihne, budete kontaktovaní ohľadne času opakovaného doručenia.

Cena dopravy tapiet a doplnkov po celej SR je EUR 8,60
Vzorky tapiet a darčekové šeky zasielame poštou, poštovné je EUR 3

 

 

 

 

Do 30 dní od nákupu môžete tovar vrátiť a my vám vrátime peniaze. Podmienkou je doklad o nákupe a nerozbalený a nepoškodený tovar.

Výnimku tvorí tovar na objednávku, ktorý sa vyrába až po zaplatení. Napríklad Obrazové tapety. Tento tovar sa nedá vrátiť ani vymeniť za iný. Vymenit či vrátiť ho môžete iba v prípadě závady či jeho doručenia po termíne. Ak sa chcete uistiť o farebnosti I kvalite, odporúčame zakúpenie vzorky tapety. Vzorky tapiet

Cz Sk En De