Kolekcia Ahoy

Kolekcia na námornícku tému pre deti, a teda hravá. V ponuke sú tri vzory tapiet, ktoré môžete ladiť aj v jednej izbe dohromady. Vďaka svojej jednoduchosti sa pekne dopĺňajú. Nemusíte sa báť, že by toho snáď bolo príliš. Je tu priestor to aj trošku prehnať. Je pekné, keď sa motív objaví ešte niekde inde, preto sme vytvorili lustríky a hodiny. Ahoy je ako pre dievčatá, tak aj pre chlapcov.

Mates stropné tienidlo

€ 66,80
Rozmer 30 x 25 cm
Materiál textil, plastová fólia, drôtená konštrukcia  
Kód 91117s

Posledný 1ks

Mohlo by sa vám páčiť

  • Divis hodiny
  • Kábel white
  • Mates tapeta

Závesné tienidlo je určené pre použitie v interieri.
Pri výmene žiarovky použite žiarovku s výkonom max 40W, alebo žiarovku LED.

Nevyžaduje zvláštnu starostlivosť. Otierajte suchou alebo vlhkou utierkou.
Ak je vonkajší kábel svietidla poškodený, musí byť vymenený výrobcom, autorizovaným servisom alebo iným kvalifikovaným odborníkom, aby nedošlo k ohrozeniu zdravia. Ak neviete, na koho sa obrátit, kontaktujte lavmi@lavmi.cz

Predáva sa samostatne. Kábel je možné prikúpiť.
Vyrobené v EU.

 

Tovar označený Skladom expedujeme druhý pracovný deň po obdržaní objednávky/platby. Pokiaľ je pri tovare uvedená dodacia doba, bude vám upresnená e-mailom po obdržaní vašej objednávky. Tovar posielame prostredníctvom zásielkovej spoločnosti. Zásielky sú doručované do dvoch pracovných dní po expedícii. Zásielky sú doručované v čase od 8:00 do 17:00 hodín. Pokiaľ vás dopravca nezastihne, budete kontaktovaní ohľadne času opakovaného doručenia.

Cena dopravy tapiet a doplnkov po celej SR je EUR 8,60
Vzorky tapiet a darčekové šeky zasielame poštou, poštovné je EUR 3

 

 

 

 

Do 30 dní od nákupu môžete tovar vrátiť a my vám vrátime peniaze. Podmienkou je doklad o nákupe a nerozbalený a nepoškodený tovar.

Výnimku tvorí tovar na objednávku, ktorý sa vyrába až po zaplatení. Napríklad Obrazové tapety. Tento tovar sa nedá vrátiť ani vymeniť za iný. Vymenit či vrátiť ho môžete iba v prípadě závady či jeho doručenia po termíne. Ak sa chcete uistiť o farebnosti I kvalite, odporúčame zakúpenie vzorky tapety. Vzorky tapiet

Cz Sk En De