Obrázky

Originál nielen obrázkom, ale aj celým nevšedným spracovaním. Obrázok Lavmi je najrýchlejšia cesta, ako skrášliť detskú izbičku.

Kolekcia Bruno

Bruno je náš bestseller! Z izbičky vytvorí útulné miesto, hravé a zároveň moderné. Je pestrá, ako to majú deti rady, ale nekričí, nedominuje. Kolekciu tvoria: stropné svietidlo, hodiny, obrázky na stenu, obojstranný vankúšik. A nezabudnite na samolepky, ktoré môžete nalepiť ako na stenu, tak na nábytok. Uvidíte, aké budú deti poslušné!

celá kolekcia Bruno

Bruno red obrázok

€ 15,36
Rozmer 31 x 24 cm
Materiál PVC  
Kód 91528

Nie je na sklade

Mohlo by sa vám páčiť

  • Bruno blue hodiny
  • Bruno tienidlo
  • Bruno white tapeta

Obrázok nevyžaduje zvláštnu starostlivosť. Otierajte prachovkou.

Tovar označený Skladom expedujeme druhý pracovný deň po obdržaní objednávky/platby. Pokiaľ je pri tovare uvedená dodacia doba, bude vám upresnená e-mailom po obdržaní vašej objednávky. Tovar posielame prostredníctvom zásielkovej spoločnosti. Zásielky sú doručované do dvoch pracovných dní po expedícii. Zásielky sú doručované v čase od 8:00 do 17:00 hodín. Pokiaľ vás dopravca nezastihne, budete kontaktovaní ohľadne času opakovaného doručenia.

Cena dopravy tapiet a doplnkov po celej SR je EUR 8,60
Vzorky tapiet a darčekové šeky zasielame poštou, poštovné je EUR 3

 

 

 

 

Do 30 dní od nákupu môžete tovar vrátiť a my vám vrátime peniaze. Podmienkou je doklad o nákupe a nerozbalený a nepoškodený tovar.

Výnimku tvorí tovar na objednávku, ktorý sa vyrába až po zaplatení. Napríklad Obrazové tapety. Tento tovar sa nedá vrátiť ani vymeniť za iný. Vymenit či vrátiť ho môžete iba v prípadě závady či jeho doručenia po termíne. Ak sa chcete uistiť o farebnosti I kvalite, odporúčame zakúpenie vzorky tapety. Vzorky tapiet

Cz Sk En De